Wasze mieszkanie.
Nasze zobowiązanie.

MUUB buduje mieszkania i osiedla. Każde z nich traktujemy jako zobowiązanie wobec osób i rodzin, które spędzą w nich dużą część swojego życia. Dlatego właśnie jesteśmy uparci w poszukiwaniu i wdrażaniu rozwiązań, które zapewnią solidność, praktyczność i ponadczasowość naszych projektów.

Budowa Osiedla Przedwiośnie – stan na połowę czerwca 2021.

Nad każdym nowym osiedlem pracujemy w bardzo szerokim gronie. Wierzymy, że architekt jest tak samo ważny, jak socjolog czy urbanista. Dom to nie tylko cztery ściany i dach - to także przestrzeń wokół niego, dostępność usług czy bliskość terenów rekreacyjnych. Myślimy kompleksowo, bo chcemy, aby każdy kupujący nasze mieszkanie mógł komfortowo żyć.

Nasze „Osiedle Przedwiośnie” jest tego świetnym przykładem. Dobra architektura łączy się tu ze wzorowo zagospodarowaną zielenią, dużym ogrodem i wewnętrznym dziedzińcem. Dzięki stworzeniu przestrzeni na nowe usługi - w tym przedszkole - tworzymy wokół niego nowe, lokalne centrum dzielnicy.

Zanim stworzyliśmy MUUB przez piętnaście lat pracowaliśmy dla najważniejszych firm na polskim rynku nieruchomości. Doradzaliśmy największym inwestorom w realizacji ich projektów. Wypracowaliśmy własne podejście oparte na sprawdzonych praktykach i rozwiązaniach. Stale też patrzymy na to, co robią światowi innowatorzy - szukamy lepszych materiałów, narzędzi i metod budowania. Nasz zysk budujemy na jakości życia i poprawie standardu prowadzenia prac budowlanych.

Zobacz nasze inne inwestycje

„Osiedle Tatarak” jest naszym drugim warszawskim projektem. Zaczęliśmy od Osiedla Przedwiośnie, które powstaje 600 metrów obok – przy ul. Płochocińskiej 197, 199 (naprzeciwko Lidla).

Przyszłym mieszkańcom oferujemy możliwość zwiedzania placu budowy. To zdjęcie zrobiliśmy w maju 2021 r. podczas pierwszej takiej wizyty.
Osiedle Przedwiośnie wyróżnia duży ogród, w którym przewidzieliśmy zarówno plac zabaw dla dzieci, jak i strefę spokojnego relaksu dla dorosłych.

Poznaj szczegóły tego projektu na www.osiedleprzedwiosnie.pl

Od 2020 r. pracujemy także nad żarską „Wełną”. W samym centrum miasta tworzymy nowoczesne mieszkania, sklepy i usługi otoczone przyjemną i funkcjonalną przestrzenią.

Żarska „Wełna” to inwestycja, w której przywracamy dawną świetność prawie 200-letniej fabryce.
W tym projekcie przykładamy dużą uwagę do łączenia pofabrycznych detali z nowoczesnymi rozwiązaniami technicznymi.

Sprawdź szczegóły tego projektu na www.welnazary.pl

Porozmawiajmy

Skontaktuj się z nami i zapytaj o nasze podejście do budowania. Można w tym celu skorzystać z adresu mailowego deweloper@osiedletatarak.pl lub numeru telefonu +48 662 006 007.